About clinic

Why patients choose
our center

Kllokoqi Hospital is one of Kosovo’s leading private hospitals and its healthcare quality accredited by Healthy Ministry. It is located in (Pristina, “SOKOL SOPI” nr. 110. ). At Kllokoqi Hospital, we have the breadth of care, services, expertise and facilities to ensure our patients satisfaction in aesthetic surgery and on every step of the way. By defining service quality, patient care and safety as the clinics top priority, patients benefit from a process of continuous improvement in quality and patient experience at Kllokoqi Estetika.

Dëshmi

Çfarë thonë pacientët tanë

"Pershendetje, shpresoj qe jeni mire. Une e kam operu hunden te ju para 2 muajve dhe sot isha ketu ne Zvicer ne kontrolle te mjeku i hundes. Aq fjale te mira foli doktori per punen e doktor Ademit, thjesht PERFEKT. Faleminderit shume dhe jam shume e kenaqur."

Mergime Hajdini

"Pershendetje e dashur Flutura. Isha te mjeku familjar per heqjen e penjeve te hundes, Ishte kenaqesi te degjoj gjithe ato fjale te mira nga doktori zvicran per doktor Ademin. Jam shume me fat qe isha paciente e tij. Dhashte Zoti te kete jete te gjate! Me ka bere te ndihem shume mire.

Shqipe Kastrati

"Doktori me i mire ne vend. Jam me fat qe jam operu tek ju. Rezultat fantastik!"

Ilirjana Lajqi

"Faleminderit nga ju, per punen e mrekullueshme. Te them te drejten nuk e kam paramenduar nje rezultat te tille. Suksese dhe shume respekte per ju."

Anita Domgjoni

"Pershendetje, cdo dite e me mire po behet hunda. Jam shume e kenaqur me punen e doktorit dhe ju falenderoj shume juve stafin."

Besarta

"Doktor, faleminderit per pune te mrekullueshme."

Ardijana Hasani

"Pershendetje doktor, jam Dorontina, perndryshe Tina nga Italia. Desha te pershendes dhe te them qe kam bere 6 muaj prej se kam bere hunden. Jam shume e lumtur me rezultatin. Te falenderoj shume, shume edhe nje here."

Dorontina

"Pershendetje doktor, jam shume e kenaqur me hunden e re. Faleminderit, ke duar te arta."

Eridona

"Pershendetje, sot para 1 viti kam hy ne operacion. Dhe tash qe 1 vit hunda ime eshte super.Perfekt hunde!

Nora Gita