Services

Pse klientët zgjedhin
kliniken tonë

  • Teknologji moderne
  • Specialistë të Çertifikuar
  • Konfidencialiteti i plotë i shërbimeve

Falë operacionit plastik
shumë gra në të gjithë botën ruajnë rininë e tyre

Shikoni ndryshimin
para dhe pas nderhyrjeve

  • Face surgery
  • Breasts reconstruction
  • Botox Injections
Face surgery
Breasts reconstruction
Botox Injections
Rekomandime

Çfarë thonë pacientët
për ne

"Pershendetje, shpresoj qe jeni mire. Une e kam operu hunden te ju para 2 muajve dhe sot isha ketu ne Zvicer ne kontrolle te mjeku i hundes. Aq fjale te mira foli doktori per punen e doktor Ademit, thjesht PERFEKT. Faleminderit shume dhe jam shume e kenaqur."

Mergime Hajdini

"Pershendetje e dashur Flutura. Isha te mjeku familjar per heqjen e penjeve te hundes, Ishte kenaqesi te degjoj gjithe ato fjale te mira nga doktori zvicran per doktor Ademin. Jam shume me fat qe isha paciente e tij. Dhashte Zoti te kete jete te gjate! Me ka bere te ndihem shume mire.

Shqipe Kastrati

"Doktori me i mire ne vend. Jam me fat qe jam operu tek ju. Rezultat fantastik!"

Ilirjana Lajqi

"Faleminderit nga ju, per punen e mrekullueshme. Te them te drejten nuk e kam paramenduar nje rezultat te tille. Suksese dhe shume respekte per ju."

Anita Domgjoni

"Pershendetje, cdo dite e me mire po behet hunda. Jam shume e kenaqur me punen e doktorit dhe ju falenderoj shume juve stafin."

Besarta

"Doktor, faleminderit per pune te mrekullueshme."

Ardijana Hasani

"Pershendetje doktor, jam Dorontina, perndryshe Tina nga Italia. Desha te pershendes dhe te them qe kam bere 6 muaj prej se kam bere hunden. Jam shume e lumtur me rezultatin. Te falenderoj shume, shume edhe nje here."

Dorontina

"Pershendetje doktor, jam shume e kenaqur me hunden e re. Faleminderit, ke duar te arta."

Eridona

"Pershendetje, sot para 1 viti kam hy ne operacion. Dhe tash qe 1 vit hunda ime eshte super.Perfekt hunde!

Nora Gita

        "Pershendetje, jam shume e kenaqur me hunden e re! Faleminderit per gjithcka, komplimente juve."

Loresa Mehmeti

"Ka nje vit e gjysme qe e kam bere hunden te dr. Adem Kllokoqi dhe rezultati vjen e behet me i mire cdo dite. Jeni shume staf i mrekullueshem."

Ana Isufi

"Doktor shpresoj qe je mire. Desha me te falenderu shume per hunden e re! Shume jam e lumtur dhe kam marre komplimente prej shume njerezve qe m'kane be me u ndi ende me mire. Besoj qe shume shpejt keni me pas shume kliente te reja prej Anglise. Faleminderit edhe nje here!"

Erinda