Why patients
choose our center

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam.

23
Massage technics

Massage technics

About massage

What is effective massage

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim.

 • Improves emotional state
 • Accelerates the body's metabolism
 • Strengthens blood vessels
 • Removes back pain
 • Adds strength and vitality
Massage types

Choose your massage

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim.

Special offer

Get a free trial of back massage

free

  Try our spa treatments
  with aroma oils and sound therapy

  Aromatherapy has a very beneficial effect on the human body and promotes maximum relaxation. The use of aroma oils in the process of massage enhances its effect, relieves fatigue, bad mood, improves sleep and removes stress.

  View our
  amazing photos in the gallery
  Testimonials

  What our patients say

  "Pershendetje, shpresoj qe jeni mire. Une e kam operu hunden te ju para 2 muajve dhe sot isha ketu ne Zvicer ne kontrolle te mjeku i hundes. Aq fjale te mira foli doktori per punen e doktor Ademit, thjesht PERFEKT. Faleminderit shume dhe jam shume e kenaqur."

  Mergime Hajdini

  "Pershendetje e dashur Flutura. Isha te mjeku familjar per heqjen e penjeve te hundes, Ishte kenaqesi te degjoj gjithe ato fjale te mira nga doktori zvicran per doktor Ademin. Jam shume me fat qe isha paciente e tij. Dhashte Zoti te kete jete te gjate! Me ka bere te ndihem shume mire.

  Shqipe Kastrati

  "Doktori me i mire ne vend. Jam me fat qe jam operu tek ju. Rezultat fantastik!"

  Ilirjana Lajqi

  "Faleminderit nga ju, per punen e mrekullueshme. Te them te drejten nuk e kam paramenduar nje rezultat te tille. Suksese dhe shume respekte per ju."

  Anita Domgjoni

  "Pershendetje, cdo dite e me mire po behet hunda. Jam shume e kenaqur me punen e doktorit dhe ju falenderoj shume juve stafin."

  Besarta

  "Doktor, faleminderit per pune te mrekullueshme."

  Ardijana Hasani

  "Pershendetje doktor, jam Dorontina, perndryshe Tina nga Italia. Desha te pershendes dhe te them qe kam bere 6 muaj prej se kam bere hunden. Jam shume e lumtur me rezultatin. Te falenderoj shume, shume edhe nje here."

  Dorontina

  "Pershendetje doktor, jam shume e kenaqur me hunden e re. Faleminderit, ke duar te arta."

  Eridona

  "Pershendetje, sot para 1 viti kam hy ne operacion. Dhe tash qe 1 vit hunda ime eshte super.Perfekt hunde!

  Nora Gita
  .
  .
  .
  .
  .
  .