World leader
in diagnostics

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue.

About clinic

Why patients choose
our center

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Ut sit amet iaculis nulla, sed dapibus justo. Nullam quis placerat massa, vitae ullamcorper nulla.

Clinic skills

Our specialisations

85%

Neurosurgery

68%

MRI-diagnostic

79%

Cardiology

86

Qualified doctors

19

Diagnostic departments

27

Years of experience

50+

Patients every day

99%

Diagnosis accuracy

6

Branches in the country

Diagnostic plans

Our special offers

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim.

Basic diagnostic

$129
Initial medical examination, free consultation, recommendations
 • surface inspection
 • pediatric examination
 • blood test

Advanced diagnostic

$249
Advanced medical examination, consultations, diagnosis and treatment
 • 5 doctors examination
 • MRI scaner testing
 • blood test
popular

Full body diagnostic

$399
Full body diagnostics, examination of all doctors, full medical complex
 • all doctors examination
 • MRI scaner testing
 • full laboratory testing

The most modern
MRI scanner testing

Technique used in radiology to form pictures of the anatomy and the physiological processes of the body in both health and disease

 • Brain and vessels
  Pellentesque erat erat, dapibus non laoreet eu, tincidunt quis ante.
 • Mammary gland
  Pellentesque erat erat, dapibus non laoreet eu, tincidunt quis ante.
 • Spine and joints
  Pellentesque erat erat, dapibus non laoreet eu, tincidunt quis ante.
 • Internal organs
  Pellentesque erat erat, dapibus non laoreet eu, tincidunt quis ante.
Our team

Meet our doctors

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim.

 • Cardiology
 • Neurosurgery
 • Surgery
 • Urology
John Richards

Cardiology

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Kelley Miles

Surgery

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Sherman Warner

Urology

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Denis Green

Urology

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Antony Taylor

Urology

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Brian Marsh

Neurosurgery

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Grace Flynn

Neurosurgery

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Philip Bailey

Urology

Morbi congue ex ut libero porta accumsan. Nunc convallis ullamcorper vehicula.

Testimonials

What our patients say

"Pershendetje, shpresoj qe jeni mire. Une e kam operu hunden te ju para 2 muajve dhe sot isha ketu ne Zvicer ne kontrolle te mjeku i hundes. Aq fjale te mira foli doktori per punen e doktor Ademit, thjesht PERFEKT. Faleminderit shume dhe jam shume e kenaqur."

Mergime Hajdini

"Pershendetje e dashur Flutura. Isha te mjeku familjar per heqjen e penjeve te hundes, Ishte kenaqesi te degjoj gjithe ato fjale te mira nga doktori zvicran per doktor Ademin. Jam shume me fat qe isha paciente e tij. Dhashte Zoti te kete jete te gjate! Me ka bere te ndihem shume mire.

Shqipe Kastrati

"Doktori me i mire ne vend. Jam me fat qe jam operu tek ju. Rezultat fantastik!"

Ilirjana Lajqi

"Faleminderit nga ju, per punen e mrekullueshme. Te them te drejten nuk e kam paramenduar nje rezultat te tille. Suksese dhe shume respekte per ju."

Anita Domgjoni

"Pershendetje, cdo dite e me mire po behet hunda. Jam shume e kenaqur me punen e doktorit dhe ju falenderoj shume juve stafin."

Besarta

"Doktor, faleminderit per pune te mrekullueshme."

Ardijana Hasani

"Pershendetje doktor, jam Dorontina, perndryshe Tina nga Italia. Desha te pershendes dhe te them qe kam bere 6 muaj prej se kam bere hunden. Jam shume e lumtur me rezultatin. Te falenderoj shume, shume edhe nje here."

Dorontina

"Pershendetje doktor, jam shume e kenaqur me hunden e re. Faleminderit, ke duar te arta."

Eridona

"Pershendetje, sot para 1 viti kam hy ne operacion. Dhe tash qe 1 vit hunda ime eshte super.Perfekt hunde!

Nora Gita
Special offer

Get a free medical
checkup

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Online store

  Medical products